Oferta dla biznesu

Sale konferencyjne

Oferujemy Państwu przestrzenne sale, idealne do zorganizowania wszelkiego rodzaju konferencji. Uroczysty wystrój, dobrany specjalnie do charakteru wydarzenia, z pewnością wpłynie na jego efektowność. Kolejnym atutem naszych pomieszczeń jest doskonała akustyka, dzięki której każde przemówienie zyska na znaczeniu. Wszystkie te elementy sprawią, że zaplanowana przez Państwa konferencja przebiegnie w profesjonalny i komfortowy sposób.

Eventy i spotkania firmowe

Zgrany zespół to fundament dobrze prosperującej firmy. Jaka więc może być lepsza okazja do integracji, niż bankiet? Wspólne spędzenie czasu w Pałacu Zaborówek będzie sprzyjać poprawie relacji między pracownikami oraz pozytywnie wpłynie na atmosferę panującą w towarzystwie. Nasze wieloletnie doświadczenie w organizowaniu podobnych wydarzeń gwarantuje doskonałą zabawę i niezapomniane wrażenia.

Film i sesje

Szczególnym udogodnieniem, jakie Państwu oferujemy, jest możliwość kręcenia filmów na terenie Pałacu. Bez wątpienia jest to niepowtarzalna okazja dla tych, którzy zapragną utrwalić wyjątkowe momenty spędzone w Zaborówku. Architektura Pałacu jest nieprzeciętna, wyróżnia się bowiem połączeniem elementów charakterystycznych dla późnego klasycyzmu oraz neorenesansu. Unikatowa struktura budynku w połączeniu z bliskością Puszczy Kampinoskiej to wspaniałe tło dla uwiecznienia istotnych dla Państwa chwil.