Przyjęcia

Wesela

Idealne miejsce na zorganizowanie wesela to coś więcej, niż piękny wystrój sali. Uważamy, że niezbędnym elementem udanej uroczystości weselnej jest odpowiednia, magiczna atmosfera. Romantyczna aura panująca w Pałacu Zaborówek sprzyja urządzaniu zjawiskowych wesel. Miłość Marii Wodzińskiej i Fryderyka Chopina, która zrodziła się przed laty w murach Pałacu,  zdaje się być tutaj wciąż obecna. To właśnie historia tej pary umacnia nas w przekonaniu, że nie ma lepszego miejsca na celebrowanie miłości nowożeńców.

Okolicznościowe

Przestronne sale Pałacu dają wspaniałe możliwości, zwłaszcza, gdy chodzi o organizację różnego rodzaju przyjęć. Oferowane przez nas pomieszczenia mają dużą powierzchnię, która może być z łatwością zaaranżowana jako parkiet do tańca. Ważnym komponentem udanej imprezy jest znakomite jedzenie – zapewnimy Państwu catering najwyższej jakości, tak, aby tego wieczoru jedynym Państwa zadaniem była wyśmienita zabawa.

Śluby w ogrodzie

Z ogromną radością zrealizujemy Państwa ceremonię zaślubin na świeżym powietrzu w parku otaczającym Pałac, który jednocześnie będący tłem uroczystości sprawi, że nabierze ona niezwykle romantycznego charakteru.

Pikniki rodzinne

Ogromny park dookoła pałacu stwarza możliwość organizacji imprez plenerowych choćby takich jak pikniki rodzinne. Zapewniamy miły czas spędzony z rodziną na świeżym powietrzu z dala od miejskiego zgiełku.

Sesje zdjęciowe

Specjalnie dla Młodych Par przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, w której udostępniamy pałacowe wnętrza oraz park do wykonania swojej sesji ślubnej. Dzięki temu na zawsze uchwycić można urok pałacowej atmosfery i zachować jako wyjątkową pamiątkę tego wydarzenia.

Komunie

Wiemy doskonale, że komunia to szczególny dzień, zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców. Przyjęcie komunijne jest jednak wyzwaniem – trzeba w końcu zadbać o samopoczucie najmłodszych, nie zapominając przy tym o dorosłych gościach. Pałac Zaborówek jest  doskonałym wyborem do zorganizowania tak  wyjątkowego przyjęcia. Starsi uczestnicy imprezy będą mogli docenić niepowtarzalny klimat i piękną aranżację wnętrz, natomiast rozległy ogród stanowi idealne miejsce do zabawy dla dzieci po posiłku. Należy przy tym wspomnieć, że wykwalifikowani kucharze zadbają o wyśmienite potrawy, dostosowane dla potrzeb wszystkich zebranych w tym wyjątkowym dniu.

Bankiety

Duże, wystawne bankiety to nasza specjalność. Obsługa Pałacu zadba o to, aby każdy z Państwa gości był pod wielkim wrażeniem. Gustownie urządzona sala to pierwszy krok na drodze do wzbudzenia zachwytu wśród zaproszonych osób. Szykowny wystrój Pałacu stanowi idealne tło dla uroczystych wydarzeń, natomiast menu przygotowywane specjalnie przez Szefa Kuchni spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy.