Kolacje degustacyjne

Dla Wszystkich z Państwa, którzy rozważają organizację przyjęcia weselnego w Pałacu Zaborówek jesteśmy w stanie przygotować specjalne menu degustacyjne. Będzie to okazja do spróbowania dań Szefa Kuchni.

Degustacje win

Bazując na doświadczeniu naszego someliera organizujemy spotkania na których goście mają możliwość poznać oraz posmakować wina z różnych zakątków świata

Degustacja whisky

Jako jeden z patronów grupy „Loża Dżentelmenów” która zgromadza specjalistów od towarów luksusowych organizujemy spotkania degustacyjne dla osób, które w swoim życiu poszukują czegoś więcej, chcących poznać czar wysublimowanych smaków Świata, niedostępnych dla większości ludzi. Więcej na http://www.lozadzentelmenow.pl/

Degustacja cygar

Skąd pochodzą cygara, czy kubańskie są na pewno najlepsze, jak się je roluje i z jakiego tytoniu robi najlepsze? To tylko niektóre z pytań, na które odpowie podczas prezentacji cygar nasz smakosz. Dowiecie się Państwo jak je zapalać i ile wolno wypalić by nie były szkodliwe. Poznacie najbardziej popularne marki i gatunki. A co najważniejsze – po tym wszystkim będziecie mogli ich zasmakować.
http://www.lozadzentelmenow.pl/

Bryczką po Kampinosie

Puszczę Kampinoską i jej baśniowe zakamarki można poznawać na wiele sposobów. Szczególną możliwością w tym zakresie są wycieczki bryczką. Przewodnik kierujący wyprawą z chęcią dzieli się swoją ogromną wiedzą, nie szczędzi też anegdotek czy ciekawostek, przez co można dowiedzieć się rzeczy, o których nie piszą w przewodnikach. Zapach lasu, jednostajny stukot kopyt koni i nadzwyczaj interesujące opowieści… Czy można wyobrazić sobie wspanialszy odpoczynek? 

Stajnia

W ofercie znajdą Państwo możliwość zakwaterowania swoich koni w naszej stajni, znajdującej się tuż przy  Pałacu. Przykładamy wielką staranność do zachowania jak najwyższych standardów – każdy boks jest skrupulatnie czyszczony, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że koń trafia w dobre, odpowiedzialne ręce.

Prywatny park

Niepowtarzalny klimat oraz bliskość przyrody sprawiają, ze Pałac Zaborówek to doskonałe miejsce na wypoczynek, przyjęcia, szkolenia czy inne uroczystości. Wszystko to sprawia, że odwiedziny w naszym obiekcie są niezwykłym doświadczeniem. 

Pałacowe gry i zabawy

Niepowtarzalny klimat oraz bliskość przyrody sprawiają, ze Pałac Zaborówek to doskonałe miejsce na wypoczynek, przyjęcia, szkolenia czy inne uroczystości. Wszystko to sprawia, że odwiedziny w naszym obiekcie są niezwykłym doświadczeniem. 

Dzieci

Podczas imprez organizowanych w naszym pałacu w ofercie opieka oraz atrakcje dla dzieci. Proponujemy ponadto animacje i warsztaty tematyczne organizowane w wybranych terminach.